Rīgas dome aicina uz apspriedi par elektrotransporta uzlādes vietu izsoles kārtību

Foto no tīmekļvietnes likedln.com

Otrdien, 7. maijā, plkst. 15.30 Rīgas dome organizēs apspriedi, lai informētu rīdziniekus un nozares ekspertus par pilsētas elektrotransporta uzlādes koncepciju un saņemtu priekšlikumus par elektrotransporta uzlādes vietu izsoles kārtību.

Elektrotransporta skaita straujais pieaugums Rīgā rada nepieciešamību pēc efektīvas uzlādes infrastruktūras, kas atbilstu iedzīvotāju vajadzībām. Organizējot apspriedi, pašvaldības mērķis ir saņemt priekšlikumus no dažādām iesaistītajām pusēm, lai efektīvi un atbilstoši sabiedrības un uzņēmēju interesēm attīstītu uzlādes punktus pilsētas ielu teritorijās.

Pasākuma laikā Rīgas pašvaldība prezentēs Pilsētas attīstības departamenta izstrādāto elektrotransporta uzlādes infrastruktūras koncepciju un sagatavotos priekšlikumus uzlādes vietu izsoles organizēšanai Rīgas ielās. AS “Sadales tīkls” skaidros iespējas komersantiem piesaistīt Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma līdzfinansējuma iespējas, bet SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis informēs par jaunu pakalpojumu namu pārvaldnieka klientiem elektroautouzlādes staciju izbūvei.

🟩 Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departamenta izstrādātā elektrotransporta uzlādes infrastruktūras koncepcija pieejama – ŠEIT 

🟩 Apspriede norisināsies 7. maijā no plkst. 15.30 līdz plkst. 17 Rīgas domes Sēžu zālē un tā būs skatāma tiešsaistē pašvaldības tīmekļvietnē www.riga.lv un Facebook kontā “Rīga attīstās”. Jautājumus ekspertiem varēs uzdot gan klātienē, gan pieslēdzoties attālināti lietotnei “Zoom”. Dalība semināram klātienē vai saites saņemšana uz “Zoom” lietotni jāpiesaka līdz 6. maijam, aizpildot reģistrācijas anketu – ŠEIT 

Programma:

  • 15.30 – 15.40 Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājas Ineses Andersones uzruna
  • 15.40 – 16.10 Elektrotransporta uzlādes infrastruktūras tīkla attīstības koncepcija un priekšlikumi uzlādes vietu izsoles organizēšanai Rīgas ielās / Jānis Andiņš, Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
  • 16.10 –16.20 Elektrotīkla iespējas uzlādes attīstībai. Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma līdzfinansējuma iespējas un kārtība / Vīgants Radziņš, AS “Sadales tīkls”
  • 16.20 – 16.30 Jauns pakalpojums – elektroauto uzlādes izbūve SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” klientiem / Elīna Pētersone, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”
  • 16.30 – 17.00 Jautājumu un atbilžu sesija

Informējam, ka pasākuma laikā fotografēs un filmēs. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei sociālajos tīklos un sabiedrības informēšanai. Fotogrāfijas tiek uzglabātas Rīgas domes FLICKR kontā.