“Telpu orientēšanās kauss 2022” noslēgsies Rīgas Valsts tehnikumā

Sestdien, 10. decembrī, Rīgas Valsts tehnikumā, Krišjāņa Valdemāra ielā 1C, noslēgsies sacensības “Telpu orientēšanās kauss 2022” un apbalvos labākos dalībniekus katrā vecuma grupā un kopvērtējumā.

Dalībnieki sestajam jeb noslēguma posmam aicināti pieteikties deviņās vecuma grupās, no kurām četras ir sieviešu, četras ir vīriešu un viena ir atklātā.

Pieteikties pasākumam var līdz ceturtdienas, 8. decembra, plkst. 14.00 tiešsaistē un sacensību dienā klātienē norises vietā.

“Sestā posma dalībniekiem būs iespēja izzināt slēptākos Rīgas Valsts tehnikuma nostūrus, iepazīt dažādas mācību telpas un paviesoties lielajā aktu zālē. Pavisam tehnikumā ir pieci stāvi, tāpēc katrs dalībnieks varēs pārbaudīt ne tikai savas orientēšanās, bet arī fiziskās spējas,” atzīst sacensību organizators un galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks.

Katrā vecuma grupā uzvarēs tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa būs vismazākā, savukārt kopvērtējumā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus katrā no vecuma grupām. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, ir jāpiedalās vismaz četros no sešiem sezonas posmiem.

Sacensības atbalsta Rīgas pašvaldība. To mērķis ir apliecināt orientēšanos kā pieejamu sporta veidu jebkuram dzimumam un vecumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās. Vairāk par pasākuma norisi, kur katrā posmā piedalās ap 350-400 dalībnieku, ir iespējams uzzināt tīmekļvietnē.

Papildu informācija: Matīss Ratnieks, sacensību “Telpu orientēšanās kauss 2022” organizators un galvenais tiesnesis, tālrunis: 20252282, e-pasts: info@olatvija.lv.