Čiekurkalna apkaimes svētki

Drosme un prieks dzimst Čiekurkalnā! Ar šādu devīzi šogad Rīgas pašvaldība, LETMO producentu grupa un Čiekurkalna attīstības biedrība aicina uz kopā sanākšanas svētkiem, 29. jūlijā, plkst. 12:00 Čiekurkalna krustcelēs,

Šī būs iespēja satikties ar draugiem un iepazīties ar kaimiņiem, baudīt laiku kopā ar ģimeni, klausīties labi pazīstamo grupu “Carnival Youth” un “Pērkons” koncertus, dziedāt un dejot kopā ar Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisiju Rīgas danči, piedalīties aktivitātēs visas dienas garumā – griezties karuselī, piedalīties radošās un izzinošās darbnīcās un mākslas plenērā.

Šajos svētkos ikviens aicināts viesoties Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra teltī, tuvāk iepazīties un aprunāties ar apkaimju koordinatoriem, aktīvajiem cilvēkiem, kuri savas pūles velta tam, lai apkaimi padarītu par labāku, drošāku un patīkamāku vietu dzīvošanai. Kaimiņiem būs iespēja kopīgās sarunās spriest par to, kas Čiekurkalnā pēdējos gados ir mainījies un ko ir iespējams izmainīt pašu spēkiem.

Arī svētku dienās nedrīkstam aizmirst, cik būtiski ir iestāties par to līdzcilvēku vajadzībām un brīvībām, kuri līdzās mums atrodas grūtībās – vai tie būtu apkaimes vientuļie seniori cienījamā vecumā, cilvēki ar dažādiem ierobežojumiem vai kara bēgļu ģimenes no Ukrainas…

Svētku kulminācijā koncertu sniegs rokgrupa “Pērkons”, kuras daiļrade nu tik ļoti piestāv drosmīgajam Čiekurkalnam! Grupas “Pērkons” labākās dziesmas ir kļuvušas par latviešu tautas dziesmām, tādēļ ikviens tiks aicināts dziedāt līdzi svētku dalībnieku un apmeklētāju kopkorī.

Uz Čiekurkalna apkaimes svētkiem tiek aicināti cilvēki no tuvām un tālākām Rīgas apkaimēm, no visas Latvijas – lai drosme un prieks dzims, kad satiekamies!