Novembra “NVO nama ziņas” ir klāt!

“Lielu fokusu mēs pievēršam tieši komunikācijai, saziņai, tīklošanai apkaimes iedzīvotāju starpā, mazināt šo distanci, iepazīt kaimiņus, runāties. Es tiešām ticu, ka saruna spēlē būtisku lomu, jo mēs apkaimēs esam ļoti dažādi cilvēki – dažādas vajadzības, personības. Kādam ir jābūt drosmīgam, izteikt ierosinājumu, uzsākt sarunu. Tikai tā ir iespējamas pārmaiņas,” tā par Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrības darbību stāsta Edīte Kalniņa.

Novembra “NVO nama ziņu” numura ievadā iepazīstinām ar Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrību, kas viesosies NVO namā apkaimju tēmai veltītajā konferencē un dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem. Lai iepazītos plašāk ar šo aktīvo, Jūrmalā darbojošos biedrību un tās mērķiem plašāk, uz sarunu aicinājām Edīti Kalniņu – Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrības valdes locekli.

Lai uzzinātu vairāk par Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrību, aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

Ieskatieties novembra “NVO nama ziņās”!