Transporta saiknes
Raugoties no ielu struktūras viedokļa, Zolitūde ir labi savienota ar citām apkaimēm caur K.Ulmaņa gatvi un Lielirbes ielu, taču ar Z esošajām apkaimēm tikai caur Mazo Zolitūdes ielu, ko nākotnē plānots risināt ar pārvadu, kas savienotu Anniņmuižas ielu ar Anniņmuižas bulvāri. Apkaimes Z daļai pieguļ Jūrmalas dzelzceļa līnija, kurai ir būtiska nozīme arī Zolitūdes apkaimes iedzīvotāju ikdienas transporta vajadzību nodrošināšanai.
Kopumā Zolitūdes apkaimes sasniedzamība ar sabiedrisko transportu vērtējama kā ļoti laba gan no maršrutu, gan reisu skaita.
Birkas
- Līdzdalības budžets
- Pilsēta attīstās
- Attīstība; Pilsētvide
- Izglītība
- LB projekts
- Satiksme
- Atbalsts biedrībām
- Finansēšanas konkurss
- Vide
- Sports
- Sabiedrības līdzdalība
- Integrācija
- Tūrisms
- Sociālais atbalsts
- NVO ziņa
- Drošība
- Kultūra
- Projekta aktivitāte
- Brīvprātīgais darbs
- Rīga
- Rīgā notiek
- Pilsētvide
- Konkursa projekts
- Sabiedrība
- NVO nams
- Rīgas domē
- Latviešu valodas kursi
- Labklājība
- RAIC projekts
- Jauniešu iesaiste
- Attīstība
- Veselība
- Uzņēmējdarbība
- Līdzdalības budžeta konkurss
- Ekonomika
- Atbalsts Ukrainai
Par apkaimes.lv
Projekta mērķis ir nosakot apkaimes, radīt priekšnoteikumus līdzsvarotas sociāli – ekonomiskās un telpiskās politikas ieviešanai Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.
Jaunumi e-pastā
Piesakies un saņem jaunāko informāciju savā e-pastā!
